REFERENCJE

Nasi Klienci są bardzo różni. Podobnie jak ich potrzeby. Wykonujemy czynności geodezyjne dla różnych podmiotów – instytucji publicznych i firm, ale także pomogliśmy całej rzeszy klientów indywidualnych. Praca nie zawsze jest łatwa i przyjemna – sporo czasu spędzamy na dworze (czy, jak to się mówi w naszych stronach „na polu”), musimy być bardzo precyzyjni, skupieni i terminowi. Rutynowa usługa, jak wytyczenie działki bywa bardzo pracochłonna – to jednak niewielka cena za zadowolenie naszych Klientów. A co o nas myślą?

Cieszymy się uznaniem Klientów

Ośmielam się tak powiedzieć, a utwierdzają mnie w tym liczne okazy zadowolenia Klientów. Wyrażają to werbalnie poprzez dobre słowo i pochwałę. Czasem odwiedzą nas w biurze, inni z kolei pamiętają o nas przy wysyłaniu świątecznych życzeń. Oficjalne podmioty wystawiają o nas dobre świadectwa naszej pracy, rzetelności usług i zaangażowania w każdą z inwestycji, dla której pracujemy.

Nasze referencje

O tym, że nasze usługi są wykonywanie porządnie a nasi fachowcy to godni zaufania  specjaliści, niech świadczą wystawione nam referencje. Za każdą jesteśmy wdzięczni, ale też wierzymy, że na każdą z nich zapracowaliśmy. Jeśli zastanawiasz się, który geodeta z Nowego Sącza i okolic jest dobry – zajrzyj do nas. Nasi dotychczasowi Klienci już się nie zastanawiają.